salon 26

To pierwszy w Warszawie salon kosmetyki i fryzjerstwa naturalnego i ekologicznego.  Wybieramy świadome piękno. Nie szkodzimy zdrowiu naszej skóry, nie szkodzimy środowisku.
To oznacza, że pracujemy na kosmetykach ekologicznych, wegańskich i organicznych, tych bez sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, utrwalaczy, parabenów, pochodnych ropy naftowej, związków pochodzenia zwierzęcego i testowanych na zwierzętach, składników modyfikowanych genetycznie. Część mikstur do zabiegów przygotowujemy sami, w obecności klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować świeże i dobrane do indywidualnych potrzeb, ale także upodobań produkty pielęgnacji.

Chcemy dbać o zdrowie i piękno, promować ekologiczne wybory konsumenckie i nie obciążać środowiska szkodliwymi produktami ubocznymi prowadzenia salonu. Wierzymy, że z czasem klienci salonu zostaną naszymi przyjaciółmi. Za obdarzenie nas zaufaniem odwdzięczymy się delikatnością, profesjonalizmem, ciepłą atmosferą.

Salon Naturalnie To Tu założyła Fundacja Zielony Horyzont jako przedsiębiorstwo ekonomii społecznej. Dochód z salonu będzie przeznaczony na realizację misji Fundacji, jaką jest edukacja ekologiczna społeczeństwa i inicjowanie integracji wspólnot lokalnych.

Chcemy być blisko człowieka i natury. Zależy nam.